Yönetim Kurulu Yılmaz Büyüknalbant

Yönetim Kurulu Yılmaz Büyüknalbant Bilgileri

Hit: 1093

Yılmaz Büyüknalbant

Tam Adı:
Yılmaz Büyüknalbant
Uyruk:
Türkiye
Doğum Tarihi:
1900-01-01
Doğum Yeri:

Yılmaz Büyüknalbant Görev Aldığı Yönetim Kurulu ve Görevleri

Sezon Başkan Görevi Görevleri Gnl.Kurul Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
1990-1991 Niyazi Bahçecioğlu Y.K.Üyesi As Başkan 38. Yönetim 1990-06-02 1991-06-02
1991-1992 Niyazi Bahçecioğlu Y.K.Üyesi As Başkan 39. Yönetim 1991-06-02 1992-05-03
1992-1993 Ali İhsan Alçı Y.K.Üyesi As Başkan 40. Yönetim 1992-05-03 1993-05-28
1993-1994 Niyazi Bahçecioğlu Y.K.Üyesi As Başkan 41. Yönetim 1993-05-28 1994-08-03
1994-1995 Şükrü Karatepe Y.K.Üyesi As Başkan 42. Yönetim 1994-08-03 1995-04-02
1994-1995 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi 2.Başkan 43. Yönetim 1995-04-02 1995-12-13
1995-1996 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi 2.Başkan 43. Yönetim 1995-04-02 1995-12-13
2015-2016 Recep Mamur Y.K.Üyesi Disiplin Kurulu 65. Yönetim 2015-07-04 2016-12-23
2016-2017 Recep Mamur Y.K.Üyesi Disiplin Kurulu 65. Yönetim 2015-07-04 2016-12-23
2021-2022 Berna Gözbaşı 5 Disiplin Kurulu Başkanı 74. Yönetim 2021-06-26 2022-12-17
2022-2023 Berna Gözbaşı 5 Disiplin Kurulu Başkanı 75. Yönetim 2021-06-26 2022-12-17
2022-2023 Ali Çamlı 5 Başkan 76. Yönetim 2022-12-17 0000-00-00
2023-2024 Ali Çamlı 5 Başkan 76. Yönetim 2022-12-17 0000-00-00

Yorumlar