KAYSERİSPOR.GEN.TR| 03-06-2008:Kayserispor'lu Gökhan Ünal Trabzonspor ile Anlaştı.

Kayserispor'lu Gökhan Ünal Trabzonspor ile Anlaştı.

Kayserispor'lu Gökhan Ünal Trabzonspor ile Anlaştı.

Kayserispor'lu Gökhan Ünal ile yıllığı 1.2 milyon Euro karşılığında Trabzonspor ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladı.
 

Gökhan Ünal ise büyük bir camiaya geldiğinin farkında olduğunu belirterek, “Bunun için çok mutluyum. Trabzonspor'un da benim de hedeflerimiz var. Burada bu hedeflerime ulaşacağım” diye konuştu.

Törene katılan Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak da her zaman Trabzonspor'un emrinde olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Büyük hedefleri olan Trabzonspor'a umarım hayırlı olur. Bundan sonraki en büyük görev Trabzon'daki seyircilerimize ve Türkiye'deki taraftarlarımıza düşüyor. Artık seyircisiz oynama gibi cezalar istemiyoruz. Trabzonspor'da oynamak bir ayrıcalıktır. Hep beraber inşallah Trabzonspor efsanesini tekrar ortaya çıkaracağız.”

KAYSERİSPOR BASIN SÖZCÜSÜ ŞAHİN: “GÖKHAN ÜNAL TRABZONSPOR'A HAYIRLI OLSUN”

Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Yücel Şahin, Gökhan Ünal'ın transferi konusunda Trabzonspor ile anlaştıklarını söyledi.

Şahin yaptığı açıklamada, Ankara'da Trabzonspor Kulübü yöneticileri ile anlaşmaya varıldığını ve artık Gökhan Ünal konusundaki tartışmalara son noktanın konulduğunu belirtti.

Şahin, şöyle devam etti: “Ankara'da görüşmeler tamamlandı. Trabzonspor ile anlaşmaya vardık. Gökhan Ünal, Trabzonspor'a hayırlı olsun. Gökhan Ünal ile ilgili basında çok şey söylendi ama bir çok takımın talip olduğu Gökhan Ünal'ı, Trabzonspor aldı.”

 

TRABZONSPOR

Yorumlar