KAYSERİSPOR.GEN.TR| 04-06-2010:Kayserispor'lu Aydın Toscalı Ankaragücü ile Anlaştı.

Kayserispor'lu Aydın Toscalı Ankaragücü ile Anlaştı.

Kayserispor'lu Aydın Toscalı Ankaragücü ile Anlaştı.

Kayserispor'lu Aydın Toscalı Ankaragücü ile Anlaştı.

Ankaragücü, son olarak Kayserispor'da forma giyen savunma oyuncusu Aydın Toscalı ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Saray Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve Ankaragücü Kulübü Başkanı Ahmet Gökçek, Ankaragücü Basın Sözcüsü Avni Kavlak ile Ankaragücü Genel Menajeri Ender Yurtgüven'in hazır bulunduğu imza töreninde Aydın Toscalı, kendisini 2 yıllığına Sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Ahmet Gökçek, Aydın'ın takıma çok şey katacağına inandıklarını belirterek, "100. yılımızda önemli transferler yapacağımızın sözünü verdik. Aydın ile buna başlıyoruz. Transferde önem verdiğimiz şeylerin başında tecrübe geliyor. Aydın, yıllardır Kayseri'de belli bir standartın üzerinde oynadı. Ankaragücü'ne çok şey katacaktır. Aydın'ı Ümit hocamız ikna etti. Aydın ile çalışacak olmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

Büyük bir camiaya geldiğinin farkında olduğunu ifade eden Aydın Toscalı ise, "100. yılda Ankaragücü'nde olmaktan dolayı mutluyum. Büyük bir camiaya geldiğimin ve beklentilerin büyüklüğünün farkındayım. Kayseri'deki istikrarımı buraya yansıtmak istiyorum. 100. yılımızda Ankaragücü'nü hak ettiği yere getirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Futbolcu Hakkında Bilgiler

Adı Soyadı= Aydın Toscalı

Doğum Yeri = Aydın

Doğum Tarih= 14.08.1980

Uyruğu= Türkiye

Boyu= 184

Takımı Ankaragücü

ANKARAGÜCÜ

Yorumlar