Kayserispor'a Gönül Veren Hasan Ali Kilci Vefat Etti.-22-06-2020|KAYSERİSPOR.GEN.TR

Kayserispor'a Gönül Veren Hasan Ali Kilci Vefat Etti.

Kayserispor'a Gönül Veren Hasan Ali Kilci Vefat Etti.

Kayserispor Yönetim Kurulunda da bulunan, Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem Kayseri Milletvekili, Kayseri Ticaret Odası eski Başkanlarından Hasan Ali Kilci, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 

28 Mayıs tarihinde astıma bağlı kalp krizi geçirerek yoğun bakımda tedavi altına alınan Hasan Ali Kilci, 13 Haziran 2020 Cumartesi günü beyine pıhtı atması sonucu bitkisel hayata girmiş ertesi gün beyin ameliyatına alınmıştı. Doktorlarının, “umudumuzu kaybetmedik” açıklaması yaptığı Kilci, 21 Haziran 2020 Pazar günü nabzının düşmesi ve beyin ölümü gerçekleşmesi sonucu vefat etti.

Hasan Ali Kilci toprağa verildi

Hasan Ali Kilci için Hacılar ilçesinde cenaze töreni düzenlendi.Hacılar Cami Kebir'de öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Kilci'nin cenazesi ilçe mezarlığında toprağa verildi.Törene, Kilci'nin ailesi ve yakınları ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, MHP Kayseri Milletvekilleri Baki Ersoy ve İsmail Özdemir, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Hasan Ali Kilci; Şükrü Karatepe, Mehmet Özhaseki, Recep Mamur dönemlerinde Futbol Şube Sorumlusu, 2.Başkan, Kayyum Üye gibi görevlerde bulundu. 

 

HASAN ALİ KİLCİ GÖREV ALDIĞI YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ

SEZON BAŞKAN GÖREVİ GÖREVLERİ GNL.KURUL BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
1994-1995 Şükrü Karatepe Y.K.Üyesi Futbol Şube Sorumlusu 42. Yönetim 1994-08-03 1995-04-02
1994-1995 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Futbol Şube Sorumlusu 43. Yönetim 1995-04-02 1995-12-13
1995-1996 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Futbol Şube Sorumlusu 43. Yönetim 1995-04-02 1995-12-13
1995-1996 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Futbol Şube Sorumlusu 44. Yönetim 1995-12-13 1997-03-15
1996-1997 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Futbol Şube Sorumlusu 44. Yönetim 1995-12-13 1997-03-15
1996-1997 Şükrü Karatepe Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 45. Yönetim 1997-03-15 1998-01-17
1997-1998 Şükrü Karatepe Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 45. Yönetim 1997-03-15 1998-01-17
1997-1998 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 46. Yönetim 1998-01-17 1998-10-31
1998-1999 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 46. Yönetim 1998-01-17 1998-10-31
1998-1999 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Transfer Komitesi 47. Yönetim 1998-10-31 1999-06-27
2001-2002 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi 2.Başkan 52. Yönetim 2001-06-30 2002-04-28
2003-2004 Recep Mamur Y.K.Üyesi Kayyum Üye 54. Yönetim 2003-07-15 2003-08-09
2003-2004 Recep Mamur Y.K.Üyesi 2.Başkan 55. Yönetim 2003-08-09 2004-07-09
2004-2005 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 57. Yönetim 2004-12-16 2007-06-02
2005-2006 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 57. Yönetim 2004-12-16 2007-06-02
2006-2007 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 57. Yönetim 2004-12-16 2007-06-02

Yorumlar