Yönetim Kurulu Rauf Işıldar

Yönetim Kurulu Rauf Işıldar Bilgileri

Hit:

Rauf Işıldar

Tam Adı:
Rauf Işıldar
Uyruk:
Türkiye
Doğum Tarihi:
1911-01-01
Doğum Yeri:
İzmir

Rauf Işıldar Görev Aldığı Yönetim Kurulu ve Görevleri

Sezon Başkan Görevi Görevleri Gnl.Kurul Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
1966-1967 Rifat Gönen Kurucu Üye Kurucu Üye 1. Yönetim 1966-02-15 1966-07-06
1982-1983 Mustafa Elmaağaçlı Y.K.Üyesi Mali Komite Sorumlusu 21. Yönetim 1982-07-25 1982-12-05
1982-1983 Mustafa Elmaağaçlı Y.K.Üyesi 2.Başkan 21. Yönetim 1982-12-05 1983-01-10
1982-1983 Mustafa Elmaağaçlı Y.K.Üyesi Mali Komite Sorumlusu 22. Yönetim 1983-01-10 1983-03-13
1982-1983 Mustafa Elmaağaçlı Y.K.Üyesi Basın Sözcüsü 25. Yönetim 1983-04-02 1983-12-18
1987-1988 Üveys Molu Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 33. Yönetim 1987-10-08 1988-03-10
1987-1988 Osman Erköse Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 34. Yönetim 1988-03-10 1988-05-29

Yorumlar