Yönetim Kurulu Mustafa Orhan Taşçı

Yönetim Kurulu Mustafa Orhan Taşçı Bilgileri

Hit:

Mustafa Orhan Taşçı

Tam Adı:
Mustafa Orhan Taşçı
Uyruk:
Türkiye
Doğum Tarihi:
Doğum Yeri:

Mustafa Orhan Taşçı Görev Aldığı Yönetim Kurulu ve Görevleri

Sezon Başkan Görevi Görevleri Gnl.Kurul Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
2016-2017 Erol Bedir Y.K.Üyesi Hukuk Danışmanı 67. Yönetim 2017-01-26 2018-05-13
2017-2018 Erol Bedir Y.K.Üyesi Hukuk Danışmanı 67. Yönetim 2017-01-26 2018-05-13
2018-2019 Erol Bedir Y.K.Üyesi Basın Sözcüsü 68. Yönetim 2018-05-13 2018-11-10
2018-2019 Erol Bedir Y.K.Üyesi Hukuk Danışmanı 69. Yönetim 2018-11-10 2019-06-29
2019-2020 Erol Bedir Y.K.Üyesi Basın Sözcüsü 70. Yönetim 2019-06-29 2019-10-06
2019-2020 Hamdi Elcüman Y.K.Üyesi Hukuk İşleri 71. Yönetim 2019-10-06

Yorumlar