Yönetim Kurulu Serdar Maraşlı

Yönetim Kurulu Serdar Maraşlı Bilgileri

Hit: 2956

Serdar Maraşlı

Tam Adı:
Serdar Maraşlı
Uyruk:
Türkiye
Doğum Tarihi:
1968-01-01
Doğum Yeri:
Kayseri

Serdar Maraşlı Görev Aldığı Yönetim Kurulu ve Görevleri

Sezon Başkan Görevi Görevleri Gnl.Kurul Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
2012-2013 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 60. Yönetim 2012-06-03 2013-10-30
2013-2014 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 60. Yönetim 2012-06-03 2013-10-30
2013-2014 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 61. Yönetim 2013-10-30 2014-11-15
2014-2015 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 61. Yönetim 2013-10-30 2014-11-15
2014-2015 Yücel Şahin Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 62. Yönetim 2014-11-15 2014-12-13
2014-2015 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 62. Yönetim 2014-12-13 2014-12-14
2014-2015 Bekir Yıldız Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 63. Yönetim 2015-01-24 2015-05-23
2015-2016 Recep Mamur Y.K.Üyesi Altyap Sorumlusu 65. Yönetim 2015-07-04 2016-12-23
2016-2017 Recep Mamur Y.K.Üyesi Altyap Sorumlusu 65. Yönetim 2015-07-04 2016-12-23
2016-2017 Erol Bedir Y.K.Üyesi 2.Başkan 67. Yönetim 2017-01-26 2018-05-13
2017-2018 Erol Bedir Y.K.Üyesi 2.Başkan 67. Yönetim 2017-01-26 2018-05-13
2018-2019 Erol Bedir Y.K.Üyesi Başkan Yardımcısı 68. Yönetim 2018-05-13 2018-11-10
2018-2019 Erol Bedir Y.K.Üyesi Satın Alma Sorumlusu 69. Yönetim 2018-11-10 2019-06-29
2019-2020 Erol Bedir Y.K.Üyesi Başkan Vekili 70. Yönetim 2019-06-29 2019-10-06
2019-2020 Hamdi Elcüman Y.K.Üyesi Başkan Vekili 71. Yönetim 2019-10-06

Yorumlar